Ses yalıtım malzemeleri; yankıyı, titreşimi ve gürültüyü engellemeye yarayan farklı ürün çeşitliliğini barındıran ürünlerin genel terimidir. Ürün grupları duvar, zemin, tavan ve ortam içerisinde kullanmaya uygundur.

Ses Yalıtım Malzemeleri Nelerdir ?

ses yalıtım malzemeleri

Ses Yalıtım Süngeri


Süngerpan, bondex sünger, bariyerli süngerpan, bariyerli bondex sünger, bariyerli akustik sünger, bariyerli akustik süngerpan gibi birçok alanda ses izolasyonu sağlayabilecek ürünlerimiz mevcuttur.

Titreşim Alıcı Malzemeler


Parke, şap altında ve üzerinde kullanılabilen kauçuk levha, mantarlı kauçuk şilte, mantar levha, akustik şilte evapan kauçuk tabanlı akustik halılar, karo halı gibi pek çok darbe topuk sesi engelleyecek ürünlerdir.

Ses Yalıtım Bariyerleri


Epdm ağır ses bariyeri, pvc kauçuk bariyer, keçeli pvc ses yalıtım bariyeri tecsound sy barrier heavy layer kurşun bariyer sesi yüksek oranda kesen duvar tavan zemin akustik kapı içinde dahi kullanılabilir ince yapıları sayesinde alandan tasarruf sağlar.

Elastomerik Kauçuk Sünger


Özellikle havalandırma kanallarında sık sık kullanılan bununla birlikte oto ses yalıtımı uygulamalarında popüler olmuş ürünlerdir. Alüminyum folyolu kendinden yapışkanlı modelleri sayesinde ısıyla teması sırasında sorun yaşanmaz ve kolay uygulanır.

Akustik Sünger

Duvar, tavan ve kolon yüzeylerinde kullanıma uygun ses yutucu ses yalıtım malzemeleridir. Yönetmeliklere uygun olması için alev almaz yapıya sahip ve içinde kanserojen madde olmayan ürünlerde günümüzde geliştirilerek kullanıma hazır hale getirilmiştir. Bir odam var ancak buna uygun bir sünger yok diye düşünmenize artık gerek kalmadı. Çok çeşitli sünger grubu ile artık mümkün. İstediğiniz renk ve modelde süngerlere sahip olabilirsiniz.

Yanmaz Akustik Sünger


Piramit, yumurta, labirent ve düz modellere sahip alev almaz siyah renkte üretilen bu ürünler 50DNS – 70DNS ve 90DNS yoğunluklarındadır.

Basotect Melamin Sünger


Antibakteriyel beyaz ve gri renklerde üretilen bu malzeme sayesinde hastane odaları restaurantlar da akustik ses yalıtımı mümkün.

Dekoratif Süngerler


Odanızı kendinize özel tasarlamak istiyorsanız ürünlerimizde flok kaplama işlemi yapılabilir olduğu için dilediğiniz renkte ve modelde ürüne sahip olun.

Akustik panel

Ses yalıtım malzemeleri arasında dekoratif görünüme sahip en ideal ürünler ses yalıtım panelleridir. Özellikle topluluğun olduğu bölgelerde mekanın havasını arttıracak ses yalıtım malzemeleri kullanmak isteyen kişiler tercih edebilir.

Akustik Kumaş Kaplı Duvar Panelleri


Duvara çarpan seslerin geri yansımasını engellemek için mekana uyum sağlayacak dokuda ve renkte akustik kumaş ile kaplanan 3d ve düz yüzeyli ses yalıtım paneli.

Akustik Kumaş Kaplı Tavan Panelleri


Akustik baffle, canopy yüzer tavan paneli, acrux ledli tavan panelleri altıgen daire üçgen vb modellerde üretilebilen hacmi geniş alanlarda kullanılan ürünlerdir.

Akustik Ara Bölücü Paneller


Akustik masa seperasyon paneli ve akustik paravanlar seslere daha yakından müdahale etmesi için kalabalık ortamların tercihi olan akustik panellerdir.

Akustik Metal Asma Tavan Paneli


Metal Asma Tavan Sistemleri hem emilim hem de ses yalıtımı açısından mükemmel akustik performanslar sunar. Böylece kullanıldığı mekanlarda daha fazla akustik konfor sağlayabilirsiniz.

Akustik Taşyünü Asma Tavan Paneli


Metal Asma Tavan Sistemleri hem emilim hem de ses yalıtımı açısından mükemmel akustik performanslar sunar. Böylece kullanıldığı mekanlarda daha fazla akustik konfor sağlayabilirsiniz.

Akustik Ahşap Asma Tavan Paneli


Ahşap asma tavan panelleri akustik ahşabın doğallığını, birçok perfore seçeneği ile yüksek akustik imkanı sağlayan, farklı boy ve ebatta birleştirmiş dekoratif bir akustik tavan seçeneğidir.

Akustik Ahşap Delikli Panel


1000, 2000, 4000 ve 8000 delikli farklı varyasyonlara sahip akustik ahşap paneller duvar ve tavan kaplamaları için uygun ses yutucu panellerdir.

Akustik Ahşap Derzli Panel


Derzli ahşap panellerin görünür olmayan ancak akustik ses yalıtımı için etkili olan arka yüzeyindeki delikler sayesinde yansıtıcı ve yutucu olarak kullanılabilir.

Akustik Ahşap Asma Tavan Paneli


Ahşap asma tavan panelleri akustik ahşabın doğallığını, birçok perfore seçeneği ile yüksek akustik imkanı sağlayan, farklı boy ve ebatta birleştirmiş dekoratif bir akustik tavan seçeneğidir.

Akustik Kabin

Ses yalıtım malzemeleri nasıl taşınabilir olabilir ? Tabii ki akustik kabinler sayesinde. Bu kabinler her alan için uygun olarak tasarlanmış portatif tak çıkar metodu ile de yapılabilir. Ses izolasyon kabinleri kendinize ait bir alan oluşturmanız için ideal malzemelerdir.

Akustik Ofis Kabinleri


Telefon görüşme kabini, toplantı görüşme kabini, akustik çalışma kabini gibi pek çok seçeneğinin bulunduğu ofis kabinleri açık ofis kütüphane çağrı merkezi gibi alanlarda sıklıkla kullanılabilecek modellerdendir.

akustik stüdyo ses kayıt kabini

Akustik Stüdyo Kabinleri


Stüdyo ses kayıt odalarını bir kabin haline getirmek isteyenler için geliştirdiğimiz akustik kabinler farklı boyut ve tasarımlarda özel olarak üretilen ses geçirmez ve akustik özelliklere sahip kabinlerdir.

Akustik Sanayi Kabini


Jeneratör, hidrofor, makine, tekne motoru gibi gürültülü makinelerin çevreye verdiği rahatsızlığı engellemek için makinenin çalışma performansını düşürmeyecek ses yalıtım kabinleridir.

Yükseltilmiş Döşeme


Yükseltilmiş döşeme sistemleri, binaların iç ve dış alanlarında zemin kaplamalarının oluşturulması ve kablolama sistemini gizlemek adına tasarlanmış bir modüler eleman sistemidir.

Pvc Zemin Kaplama


Pvc zemin kaplama ürünleri, pvc döşeme karoları doğrudan doğruya PVC’den üretilebildiği gibi içerisine kalker tozu gibi dolgu maddeleri değişik oranlarda katılarak farklı niteliklerde de üretilebilir.

Akustik Karo Halı Kaplamai


Karo halı parke veya beton üzerine kolaylıkla uygulanan akustik zemin ses yalıtım malzemeleridir. Akustik karo halılar mekan içi akustik düzenlemesi için ideal zemin kaplama çeşitlerinden birisidir.

Ses İzolasyon Malzemeleri Fiyatları nelerdir ?

Ses yalıtım malzemeleri fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için bayi ve ana merkez ofisimizi ziyaret edebilir böylece ürünleri de yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Onun haricinde bir telefon ve mail uzağınızda olduğumuz için bize iletişim sayfasındaki bilgilerimiz ile ulaşarak sorularınıza yanıt bulabilirsiniz

Ses yalıtım malzemeleri nasıl tedarik edilir ?

Ürünlerimizde hazır stoklu olan ve üretime girmesi gereken durumlar olduğu takdirde metraj ve istenilen özelliklere göre termin verilir. Daha sonrasında isteğinize göre depodanteslim işlemi yapılabilir.