Akustik ses kayıt vokal kabini tasarımı ve ses emici akustik malzeme kaplaması, yansımaları ve yabancı sesleri nötralize ederek bir sesin veya enstrümanın yüksek kalitede kaydedilmesine olanak tanır.

Aksa Cabins® kabinleri, benzersiz ses yalıtımı, tasarım, kalite ve düşüncelilik seviyeleri ile ayırt edilir.

akustik ses kayıt vokal kabini fiyatları

AKSA CABINS®, birinci sınıf prova ve ses kayıt kabinleridir. Yaratıcılığınızı bir sonraki seviyeye taşımak için bir araç.

Onunla, çevrenizdekilerle uyum içinde, istediğiniz zaman ve uygun herhangi bir yerde prova yapabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Modeller : Konuşma kabini, Spiker kabini, Enstrüman Kabini, Vokal kabini, İzolasyon kabini, Ses geçirmez kabin, Akustik kabin , Ev stüdyosu..

AKSA CABINS®, modüler ses yalıtımı ve akustik çözümlerde trend belirleyici ve lider bir markadır. Yıllar boyunca, akustik mühendislerinden oluşan bir ekip, insanların tamamen yeni, son derece profesyonel bir düzeyde çalışmasına olanak tanıyan çözümler geliştiriyor.

AKUSTİK PROVA KABİNİ İÇ DEKORASYONU MODELLERİ

Akustik Ses Kayıt Vokal Kabini Özellikleri

Dış boyut (cm): 120 x 120 – Yükseklik cm 220

İç ölçü (cm): 102 x 102 – Yükseklik cm 192

Ağırlık (kg): 281 kg.

Zemin : Akustik Karo Halı Kaplama İsteğe bağlı olarak rulo halı veya farklı bir zemin kaplama malzemesi kullanılabilir.

İç Kaplamalar : Akustik Sünger, Kumaş Kaplı Panel, Akustik Stüdyo Süngeri, Akustik Ahşap Panel, Ahşap Difüzör Panel, Akustik Keçe Panel

Dış Kaplama İstenen Renge Boyanabilir Mdf

Kenar Kısımları İstenen Renge Boyanabilir Alüminyum

Opsiyon : Tekerlek monte edilebilir

akustik ses kayıt vokal kabini özellikleri

aksa cabins

aksa cabins®

Aksa Cabins® modellerimiz, dinamik olarak gelişen yeni bir AKSA ACOUSTIC markasıdır.

Şirketimizin amacı, müzik ve ses alanında çalışan yaratıcı insanların işlerini daha rahat ve verimli hale getirmelerine yardımcı olacak bir çözüm sunmaktır.

Aksa Cabins® kabinlerinin en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, yüksek kaliteli, konforlu ve mümkün olduğunca estetik olmasına özen gösterdik ki bu özellikle sanatseverler için önemlidir.

İnşaat, yalnızca en katı çevresel gereksinimleri karşılayan en yüksek kaliteli malzemeleri ve bileşenleri kullanır.

Tüm kabin modelleri, daha da yüksek ve benzersiz seviyelerde ses yalıtımı sağlamak için yakın zamanda yeniden tasarlandı.