Akustik bölücü paneller, ofis akustigi ve hacim akustiği alanlarında gürültü emilimi sağlamak için kullanılan akustik malzemelerdir. Kumaş kaplı paneller ve lamineli akustik cam ile ortam bölücü malzemeler elde edilir.

Akustik Bölücü Paneller Nelerdir ?

Akustik Paravan

 


Akustik paravan gürültünün yoğun olduğu geniş mekanlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan akustik panel modelidir. Farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

Akustik Masa Seperatörü

 


Ofis, işyeri, toplantı salonları, kütüphane, çağrı merkezi gibi çalışanların ve müşterilerin yoğun olduğu alanlarda bitişik nizam ve ayrık masa sistemlerinde personeller arasındaki seslerin sönümlenmesini sağlayan ürünlerdir.Ses yalıtımı bu alanlar gerçekten çok ciddi bir mimari çalışmadır. Akustik panel modellerimizi inceledikten sonra bizim ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Özel Üretim Akustik Ayırıcı Paneller

 

Akustik paravan ve masa seperörleri üretimini gerçekleştirdiğimiz akustik panel ürünleri arasındadır. Bu sebepten dolayı projelerinizde istediğiniz standartların dışında bir panel var ise akustik keçe kumaşlar ve akustik panel kumaşları ile sizlere istediğiniz seperaasyon paneli veya paravanı sunabiliriz.