Çağrı merkezi ses yalıtımı, ayrık bir yaşam temposu ve kısa tekrarlayan aramalar, müşterilerle yapılan görüşmeler, çağrı merkezi operatörlerini iş günlerini imkansız hale getirecek kadar strese sokmaması için yapılan teknik uygulama modelidir. Aksa Acoustic, kalabalık, gürültülü ortamların tipik kaotik atmosferini azaltmak için herhangi bir çalışma alanını yeniden tasarlayabilir.

call center çağrı merkezi akustik ses yalıtımı

Bir şirkette en çok personelin bir arada bulunduğu yer call center bölümüdür. Müşterilerle birebir görüşmelerde bulunulan bu alanlarda gürültü ve uğultular diğer ortamlara göre çok daha yüksek ve fazla olur. Tabi bunun önüne geçmek ve çözüm üretmek imkansız değil. Akustik paneller ile yapılacak izolasyon bu işlem için yeterli olabilmektedir tabi ki kullanılan malzemelerin kaliteli olması şartıyla.

Akustik Ses Yalıtımı

Şirketlerin önemli bir ayağını oluşturan call center odaları, ses yalıtımı konusunda en iyi şekilde hazırlanması gereken ve en iyi malzemelerin kullanılmasının şart olduğu yerlerdir. Genel olarak çağrı merkezi ses yalıtımı uygulamalarında kullanılan malzemeler; Paravan, akustik paneller, seperatör ve akustik süngerler olarak görülmektedir, iyi bir işçilik ile kaliteli sonuçların elde edilmesi ise odalarda hizmet veren müşteri temsilcilerinin daha rahat davranmalarına yardımcı olabilir.

Akustik ses yalıtımı firması olarak müşterilerimize sunduğumuz çözümler, yaptığımız değerlendirmeler sonucunda belirlenmektedir. Odanın büyüklüğü, dekoratif açıdan herhangi bir sıkıntının oluşmaması için yapılması gereken işlemler ve diğer detaylar göz önünde bulundurularak işlemler yapılmaktadır. Bu sayede hem hızlı hem de kalıcı çözümler elde edilebilmektedir.