Ses geçirmeyen akustik kapı ürünleri oda, ev, sinema salonu, toplandı odası gibi pek çok alanda kullanıma uygun hale getirilen ses yalıtımlı kapılardır. Ahşap yüzeyli istenilen kaplama ve boyamaya göre kapıları şekillendirebiliriz.

Akustik Ahşap Difüzör Panel Özellikleri

Kapı için kullanılan malzemeler ;

  • MDF
  • Ahşap Karkas
  • Ses Yalıtım Bariyeri
  • Ses Yalıtım Süngeri
  • Akustik Conta
  • Akustik Giyotin

 “Ses yalıtımlı kapılarda kilit yeri açılmıyor, fakat talep ederseniz barelli kilit uygulanıyor. Oda tipi kilitlerde anahtar delik boşluğu olacağı için kullanıma uygun olmuyor. “

ses geçirmeyen akustik kapı

Ses Yalıtımlı Kapı

Kendi evimizde veya işyerimizde, hepimiz çevremizde hoş olmayan sesler duymadan daha sakin hissetmek ve konsantrasyon seviyemizi geliştirmek isteriz. Kapılar, doğru seçildiklerinde çok daha hoş bir ortama önemli ölçüde katkıda bulunabilir. 47dB * ‘ye kadar ses azaltımı sunan yüksek performanslı laminat, gerçek ahşap kaplama veya boyalı iç kapı setlerimiz, ev içi, ticari ve iş yeri gürültü sorunlarına mükemmel çözümdür.

Bu tür bir kapıya sahip olduğunuzda, herhangi bir ses türü artık rahatsız edici veya stresli olmayacaktır. Nitekim kapının yapıldığı izolasyon malzemesi sayesinde artık çok az ses bile duyulmuyor. Ses geçirmeyen akustik kapılar size herkesin arzuladığı huzurlu bir yaşam verebilir, çünkü tüm insanların özellikle uykuda sakin hissetmesi çok önemlidir.

akustik stüdyo kapısı

Akustik Stüdyo Kapısı

 
çift kanatlı akustik ahşap kapı

Ses Geçirmez Ahşap Kapı

 
ses yalıtımlı otel kapıları

Ses Geçirmez Otel Kapıları

 
akustik camlı ses yalıtımlı kapı

Akustik Camlı Ses Geçirmez Kapı

 

Bu tür iç kapılar, mahalleyi rahatsız etmemek ve içerideki sesi kapatmak için kulüpler ve kayıt stüdyoları, doktor muayenehaneleri gibi mahremiyet ve gizlilik gerektiren odalar için seçilmiştir.

” Ses Yalıtımlı Kapılar ile odalarınız artık daha sessiz “

Ses geçirmez kapılar hem konut hem de ticari alanlar için uygundur. Hassas telefon, yüz yüze görüşmeler veya konferansların yapıldığı ofisler için tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, ev ofisleri için işi kişisel yaşamdan ayırmak ve televizyon veya aile aktiviteleri gibi diğer odalardan herhangi bir dikkatin dağılmasını önlemek için ses geçirmeyen akustik kapı kullanılabilir. Uykusu hafifse, yalıtımlı bir iç kapı rahatsız edici gürültüyü engeller ve kesintisiz bir uyku çekmenize yardımcı olur. Ayrıca, öğrenci odalarının, öğrencilerin işlerini etkili bir şekilde yapabilecekleri sessiz ortamlar yaratması için ses geçirmeyen akustik kapı uygundur.

Ses geçirmez ölçüye göre iç kapılarımız, herhangi bir müşterinin ihtiyaçlarını ve arzularını karşılamaya hazır, tam bir mühendislik çekirdeğinden yapılmış FD30 veya FD30 olmayan olarak üretilebilir. Tam tasarlanmış bir çekirdeğin yanı sıra, FD30 ses geçirmez kapıların içinde şişen bir strep bulunur. Ses geçirmez FD30 veya Non-FD30 kapılar, lamine, gerçek ahşap kaplama veya boyalı ve hatta camlı gibi farklı yüzeyler ile Avrupa Stili veya İngiliz Stili olarak sunulabilir. Avrupa Stili iç kapı, çerçeve üzerine yerleştirilmiş bir kapı kanadıdır. Binili kapı takımları, çerçeveyle örtüşen ve hava akımına karşı iyi bir sızdırmazlık sağlayan bir kenara sahiptir. Bu, bir odanın sıcaklığını korumasına yardımcı olur ve doğru koşullarda enerji maliyetlerini düşürmeye yardımcı olabilir.

İngiliz Stili ses geçirmez iç kapı, kapı çerçevesi ile aynı seviyede gelen ve düz bir yüzey oluşturan kapıdır. Avrupa Tarzı ve İngiliz Tarzı kapı takımları için çerçeve ve arşitrav, Alman fabrikasından bitmiş ürünler olarak gelir ve müşterinin ihtiyaç ve isteklerine bağlı olarak kapı ile aynı yüzeyde veya farklı kaplamalarda tedarik edilebilir. Hem Avrupa hem de İngiliz Tarzı kapılar için çerçevenin durdurulduğunda, ses yalıtımına yardımcı olan ve kapının düzgün kapanmasını sağlayan kauçuk bir conta bulunur. Lastik conta, çerçeve ve arşitravın bitişiyle uyumludur. İyi bir ses yalıtımı seviyesi sağlamak için, bu tür iç kapılar bir düşme eşiği ile donatılmıştır. Düşme eşiği, kapıyı yere bastırarak kapatan otomatik bir kapı contasıdır.

Ses Geçirmeyen Akustik Kapı Fiyatları

Fiyatlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için bize iletişim formu gönderebilir, telefon yoluyla ulaşabilir veya showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.