Kendinden yapışkanlı sünger modelleri malzemelerin daha kolay uygulanabilir olması için imal edilen ses yalıtım malzemeleridir. Akustik sünger, yanmaz sünger, basotect sünger, bariyerli sünger ve süngerpan gibi pek çok ürünün kendinden yapışkanlı haline getirilmiş modelleri ürün kartelamızda mevcuttur.

Kendinden Yapışkanlı Sünger Modelleri

kendinden yapışkanlı akustik sünger

Kendinden Yapışkanlı Yanmaz Akustik Sünger

kendinden yapışkanlı sünger

Kendinden Yapışkanlı Akustik Sünger

kendinden yapışkanlı bondex sünger

Kendinden Yapışkanlı Bondex Sünger

kendinden yapışkanlı bariyerli akustik sünger

Kendinden Yapışkanlı Bariyerli Sünger

kendinden yapışkanlı basotect melamin sünger

Kendinden Yapışkanlı Basotect Melamin Sünger

Kendinden Yapışkanlı Tekno Touch Sünger

Kendinden Yapışkanlı Tekno Touch Sünger

Kendinden Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Sünger

Kendinden Yapışkanlı Basotect Melamin Sünger

Kendinden Yapışkanlı Folyolu Kauçuk Sünger

Kendinden Yapışkanlı Tekno Touch Sünger

Akustik süngerlerin yapışkanlı modelleri de mevcuttur. Yapıştırma işleminin daha kolay yapılması açısından kendinden yapışkanlı modeli daha kullanışlıdır. Kendiniz rahat ve basit bir şekilde yapışkanlı akustik süngerleri mekanlarınızda uygulayabilirsiniz. Dilediğiniz yüzey formlu yada düz akustik süngerleri sipariş ederek kendinden yapışkanlı sünger olarak temin edebilirsiniz.

Akustik süngerler yankı yalıtımı sağlamak amacıyla tavan yada duvarlarda kullanılan, yüzeyinde açık hücreler bulunan ve bu hücrelere sesleri hapseden ses emici özellikte ürünlerdir. Yanmaz özellikte akustik süngerler mevcuttur. Ayrıca dekoratif görünümlü özel tasarlanmış akustik süngerlerde mevcuttur. Bu ürünleri de kendinden yapışkanlı olarak bulabilirsiniz.

Yüzeyi düz poliüretan köpükten elde edilen akustik süngerin, ek olarak arka yüzeyinde yapışkanlı bantla üretildiği modelidir. Düz sünger, diğer akustik süngerler ile birlikte kullanılabilir. Ses sorunlarını gidermek üzere özel olarak üretilmektedir. Yanmazlık özelliği düz süngerde de mevcuttur. Kalite ve yanmazlık belgeleri mevcuttur. Ses geçişlerinin engellenmesi gereken mekanlarda kullanılır. Seslerin daha kaliteli bir düzeyde duyulmasını sağlar. Uygulandığı mekanda sesler, çınlama gibi ses sorunlarından etkilenmez. Kendinden yapışkanlı düz sünger uygulamada basit bir şekilde yapıştırılır ve kısa sürede uygulama işlemi gerçekleştirilir. Düz akustik süngerin bariyerli modelide kendinden yapışkanlı olarak elde edilebilmektedir.