Akustik Duvar Panelleri

Akustik duvar panelleri 95 Kg/m³ yoğunluğundaki camyünü , yanmaz akustik sünger ve basotect sünger üzerine kumaş kaplanarak imal edilen akustik panel modelleridir.

Akustik Duvar Paneli Modelleri

solo akustik duvar paneli kumaş kaplı panel

Solo Akustik Duvar Panelleri

Ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki camyünü levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş kenarları, değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

orfe akustik duvar paneli

Orfe Akustik Duvar Panelleri

Ortam akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı panel tüm duvar ve tavan detaylarında kullanılabilir. En büyük avantajı ürün demonte edildiğinde kolayca yerinden sökülebilir olmasıdır.

velum akustik duvar paneli kumaş kaplı

Velum Akustik Duvar Panelleri

Velum akustik duvar paneli, mekan akustiğinin ve ses yansımalarının en kritik olduğu ses kaydı alınan ortamlarda yüksek ses yutumu katsayısına sahip kumaş kaplı akustik panel ürünlerimizdendir.

3d akustik kumaş kaplı duvar paneli m2 fiyatı

3D Akustik Kumaş Kaplı Panel

3d akustik kumaş kaplı panelleri akustik projelendirme ve tasarım uygulamalarında tercih edebilirsiniz. İç dolgusu 95 Kg/m3 yoğunluklu camyünü ve akustik sünger ile yapılmaktadır.

akustik altıgen kumaş kaplı panel

Altıgen Kumaş Kaplı Panel

Altıgen tavan ve duvar paneli, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar. Tavanda yatay olarak bağlantı aparatları ile tavan yüzeylerinden sarkıtılması ile oluşturulur.

akustik kumaş kaplı daire duvar paneli

Akustik Kumaş Kaplı Daire Panel

Yüzeyi akustik kumaş ile kaplanarak yapıştırıcı ile istenilen alana yapıştırma işlemi yapılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Duvara veya istenirse tavana uygulanan daire panel yankılanmayı engeller.

RESİMLERİNİZ ARTIK PANEL OLUYOR !

Dijital baskılı akustik kumaş kaplı paneller diğer panellerimiz gibi istenilen model, kalınlık ve ebatlarda üretilmektedir. 

Akustik duvar panelleri, ofis, toplantı odası, radyo odası, ses kayıt odası, ev sinema odası, tiyatro salonu, konferans salonu, stüdyo odası, kütüphane, restaurant, disco bar, yemekhane, okul, amfi salonları, seminer salonları, özel çalışma alanları, hobi odası, avm gibi pek çok alanda kullanılabilir yapıya sahip akustik kaplama ürünleridir.

aksa akustik panel

Akustik Ses Yalıtım Panelleri

Kumaş paneller uygulama yapılan mekanda gürültü seviyesine ulaşmış sesi emerek ısı enerjisine dönüştürür ve ortamdaki sesi keserek ortamda daha kaliteli ses dengesi oluşturur. Akustik paneller tavan ve duvar uygulamalarında kullanılabilir. Akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panellerinin renk ve model seçenekleri mevcuttur.

ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanRussianTurkish