marmara teknoken akustik kumaş panel kaplama

TÜBİTAK – MARMARA TEKNOKENT

Önemli görüşmelerin yapıldığı konferans salonlarında akustik yalıtım kadar mekanın iç tasarımı da önemlidir. Bunun için Marmara Teknokent adına duvarlarında yüksek ses yutum katsayısına sahip ürünlerimizden akustik kumaş kaplı duvar paneli uygulaması yapıldı.

cvs mimarlık akustik kumaş kaplı panel ses geçirmez kapı ses yalıtımı

CVS MİMARLIK

Ortam içerisinde oluşan yankıyı absorbe etmek için duvarda istenen renklerde ürettiğimiz akustik kumaş kaplı panel ve sesin dışarıya çıkmasını engellemek için ürettiğimiz akustik ahşap kapımız.

martı teknolojileri akustik masa seperatoru çağrı merkezi ses yalıtımı

martı ileri teknolojileri logo

MARTI İLERİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Çağrı merkezi için çalışanların seslerinin karışmaması adına masalar arasında seperatör uygulaması yapıldı.

türk telekon akustik 3d duvar paneli kaplama

TÜRK TELEKOM

Akustik camira keçe kumaş ile yüzeyi kaplanan 3 boyutlu camyünü panellerimiz duvarda yapıştırma işlemi yapılarak sorunsuz bir şekilde teslim edilmiştir.

konsepta mimarlık akustik kumaş kaplı duvar paneli

konsepta mimarlık akustik kumaş kaplı akustik duvar paneli

konsepta mimarlık

KONSEPTA MİMARLIK

Konsepta mimarlık ile beraber yürüttüğümüz projemzide firmaya özel renklere uyum sağlayacak şekilde tasarım yapıldı. Duvarlarda altıgen şekilde akustik panel tercih edip tavanlarda akustik baffle tavan paneli kullanıldı.

HOME STÜDYO BALAT BURSA HALI PANEL KEÇE PERDE BASSTRAP UYGULAMA

HOME STÜDYO BALAT BURSA

Ev içinde bir stüdyo kurmak istiyorsanız dikkat edilecek 2 şey akustik ve izolasyon olmalıdır. Biz bu ses yalıtımı yapılmış bir binamızda yalıtımı test ettikten sonra geriye kalan akustik yalıtım ile ilgili çalışmalarımızı tamamladık. Zeminde akustik halı, duvar ve tavanda akustik kumaş kaplı panel köşelerde akustik ses emici bass trap ve camdan gelen ışığı kapatmakla birlikte oluşabilecek yansımayı engellemek için akustik keçe perde tercih edildi. Sonuçtan memnun olan müşterimize bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

OFİS AKUSTİK DÜZENLEME – ÜRDÜN

Birbirinden farklı renklerde ürettiğimiz 3d akustik kumaş kaplı paneller ofisinizin dekorasyonuna uyum sağlayabilecek şekilde renklendirilir. Ürdün’e ihraç ettiğimiz panellerimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Kolay uygulama yöntemine sahip olduğu için uygulama aşamasında herhangi bir zorlukla karşılaşılmamıştır. Panellerin ses yutum oranı ofisin içindeki yankı problemini çözmüş olup sonucunda %100 müşteri memnuniyeti sağlanmıştır.