Akustik kabin modellerimiz ofis içinde veya evinizde kullanabileceğiniz yapıya sahiptir.

Akustik Kabin Modelleri

Telefon Görüşme Kabini

Yoğunlaşma gerektiren ciddi telefon görüşmelerine kendisini mükemmel bir şekilde sonuç verir. Telefon görüşme kabinleri de ayakta duran kumaş duvarların emici etkisini yaşarsınız. Kullanışlı kitap desteği, dijital veya geleneksel günlüklerine bakabilmeniz veya hızlı not alabilmeniz için yeterli alan sağlar.

ofis telefon görüşme kabini
ofis telefon görüşme kabinleri kabincell aksapods

Akustik Toplantı Kabini

Akustik toplantı kabini ofislerde çalışma ortamını daha verimli hale getirmek için kullanılan ses yalıtım malzemeleridir. Akustik kumaş kaplama malzemelerini modül kabin içerisinde kullanılarak en verimli ses yalıtım malzemesi haline getirilir.

akustik toplantı görüşme kabini
akustik toplantı kabini

Akustik Stüdyo Kabini

Profesyonel seslendirme sanatçıları, okul veya konservatuar müzik uygulama alanları ve podcasting gibi çeşitli uygulamalar için kayıt alanları için mükemmeldir. Kullanma merkezinin mükemmel ses yalıtımı özelliklerine özelliklerinden taviz vermeden, inanılmaz derecede hızlı ve kurulumu kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kolayca birbirine geçen patentli panellerdeki yüksek performanslı akustik malzemelerden kıskanılacak ses yalıtımı elde edilir. Modüler, birbirine kenetlenen panel tasarımı, neredeyse her boyuttaki odayı mümkün kılar.

akustik stüdyo kabini
akustik stüdyo kabini