Akustik ahşap panel ses yalıtımı ve akustik düzenleme amaçlı kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Akustik ahşap paneller yankı yansıtıcı panel olarak da bilinir. Derzli ve delikli modelleri vardır. Bu ahşap paneller gürültü yansıtan ve soğuran akustik panellerdir. Uygulandığı ortama akustik düzenleme sağlayan ve sesin kaliteli gelmesini sağlayan panellerdir.

Uygulandığı mekana akustik düzenleme sağlar. Eko ve yankı gibi ses bozukluklarına engel olur. Gürültüyü emerek yansıtır ve sesin daha kaliteli gelmesini sağlar. Sinema salonları, tiyatro salonları, konferans salonları, fuar alanları, kongre salonları, ofis, çağrı merkezi, toplantı salonları gibi vb. mekanlarda kullanılır.

Akustik Ahşap Yalıtım Panelleri

Akustik dekoratif ahşap duvar & tavan kaplama panelleri modelleri.

 

DEKORATİF AKUSTİK PANELLER İÇİN YÜZEY TASARIMI

Aksa Akustik Panelleri, akustik, tasarım ve görünüm için en yüksek talepleri olan ortamlar yaratmak için birçok olanak sunar. Mimarlar ve tasarımcılarla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz ve gelecekte neler olacağına özen gösteriyoruz. Kaplama, laminatlar, tekstiller, metaller ve renkler gibi farklı yüzeyler geliştirdikçe tasarımımız sürekli gelişmektedir. Eşsiz bir akustik ahşap panel elde etmek için yüzeyinizi ve istediğiniz üst kaplama yöntemini seçin.

KATI RENKLERDE BOYALI

Kaplama ve laminata bir alternatif, doğrudan paneli boyamaktır. Bir Aksa Akustik panelinin birçok avantajı arasında düzlemi ve düz yüzeyidir. Bir Aksa Akustik Panelini boyamak, aksi takdirde sahada elde edilmesi son derece zor olan boyalı bir yüzey kaplaması oluşturmamızı sağlar. Panellerimiz sonsuz sayıda renkte mevcuttur.