Akustik keçe duvar paneli (PET Keçe akustik paneller ) ekstra gürültüyü emerken herhangi bir alana renk ve stil katar. PET Keçe paneller, geri dönüştürülmüş PET plastik şişeler, çevre dostu boya ve ilave yapıştırıcı kullanılmadan üretildiğinden, LEED yeşil bina sertifikalarına hak kazanmaya yardımcı olabilecek Yeşil Etiket sertifikalı bir ürün elde edilir.

Akustik Keçe Panel

 

Çok sayıda estetik şekil, daire, kare ve dikdörtgen, eşkenar dörtgen veya eşkenar dörtgen şeklinde birleştirilebilir. Tüm bu şekiller ayrı ayrı veya kombinasyon halinde kullanılabilir ve farklı bir duvar sanatı ortaya çıkar.

Panellerin ilginç renkleri ve şekilleri, herhangi bir odanın görünümünü tamamen değiştirecek ve ona sıcaklık, samimiyet, tazelik hissi verecektir.

Keçe Kumaş Kaplama

Akustik Keçe Duvar Paneli Özellikleri

 
  • %65 Geri dönüştürülmüş petten üretilmiştir.
  • Plaka Ölçüsü : 140cm x 300cm – Bu ölçüler kullanılarak istenilen ebatta keçe duvar paneli üretimi yapmaktayız.
  • Kalınlık : 6mm, 12mm, 15mm , 18mm, 24mm, 30mm
  • Renk : Ham renk olarak koyu gri, açık gri ve beyaz bulunmaktadır. Yüzeyi akustik keçe kumaş ile kaplanabilir olduğu için keçe kumaş kaplama linkinden istediğiniz model ve rengi seçebilirsiniz.
  • Uygulama Yöntemi : Sıvı yapıştırıcı kullanarak yapıştırma

akustik keçe kumaş kaplı duvar panelleri

polyester akustik keçe duvar paneli

Akustik keçe duvar panellerinin modüler akustik karo sistemi, anında neredeyse sonsuz miktarda tamamen benzersiz özellikli duvarlar yapmanızı sağlar. Akustik panelin temiz çizgilerini ve pürüzsüz eğrilerini karıştırıp eşleştirerek yaratıcılığınızı artırın. Aksa Felt Panels’in akustik özellikleri ve sağlık sertifikaları aracılığıyla bina sakinlerinin sağlığını iyileştirirken enerji veya hafif bir rahatlama yaratın. Boyut alanı ne olursa olsun, Aksa Felt Panels zamansız tasarımı kadar kolay bir özellik ile ölçeklenir.

polyester keçe panel

akustik keçe panel

UYGULAMA YÖNTEMLERİ

 

akustik keçe duvar paneli ses yalıtımı düzenleme uygulama modeli 1

Yapıştırıcı Kullanılabilir

akustik keçe duvar paneli ses yalıtımı düzenleme uygulama modeli 2

Z-Klips ile Tutturulabilir

akustik keçe duvar paneli ses yalıtımı düzenleme uygulama modeli 3

Mıknatıslar kullanılabilir

akustik keçe duvar paneli ses yalıtımı düzenleme uygulama modeli 4

Kapatıcı Kapaklar Tercih Ecilebilir

polyester akustik keçe duvar paneli

pet akustik keçe panel

akustik keçe panel duvar panelleri

acoustic felt panels turkey

ÖZEL TASARIM CNC MODELLEME

Farklı desenlere ve renklere sahip modüler bir akustik tasarım öğesidir. CNC kesimli çentik şekillendirme, karolar arasında birbirine bağlanır ve çoklu görünümler oluşturmak için çeşitli yönlere yönlendirilebilir. Boşlukları cesurca tanımlamak ve sesi kontrol etmek için renkleri karıştırıp eşleştirin veya büyük renk bölgeleri kullanın.

keçe ses yalıtım paneli