Akustik Keçe Panel

Akustik keçe panel baffle seperatör paravan perde modelleri ile son derece şık akustik tasarım elde etmenize olanak sağlayan akustik ses yalıtım malzemeleridir.

akustik keçe panel

Akustik Keçe Panel Özellikleri

  • Plaka Ölçüsü : 140cm x 300cm
  • Kalınlık : 6mm, 12mm, 18mm, 24mm, 30mm
  • Renk : Mevcutta siyah ve antrasit renk bulunmaktadır.
  • Uygulama : Vidalama, askı sistemi ve yapıştırma
  • Ağırlık : 10 Kg / m²

Akustik Keçe Panel Modelleri

akustik keçe duvar paneli

Akustik Keçe Duvar Panelleri

Altıgen, üçgen kare gibi pek çok modelde ürettiğimiz keçe paneller duvar ve tavanda yapıştırılarak kullanılabilir. Aynı zamanda daha sonrasında farklı bir alanda kullanılabilmesi için clips ile monte edilebilir.

Akustik Keçe Perde

Keçe yüzeyli perdeler özel cnc modellemeyle kullanılacağınız alana göre tasarlanabilir. Baffle gibi tavana aparatla monte edilir. Boyutları geniş darbeye karşı dayanıklı perdeler paravan olarak da kullanılabilir.

akustik baffle keçe panel modelleri

Akustik Keçe Baffle Panel

Baffle paneller sert, yansıtıcı yüzeylere sahip alanlarda oda yankılanma süresini büyük ölçüde etkilemek ve yankıyı durdurmak için tasarlanmışlardır . Yoğun tavan yüzeylerinde asılarak kullanılan tavan panelleri ideal bir akustik çözüm haline getirir.

akustik keçe canopy yüzer tavan paneli

Akustik Keçe Canopy Tavan Paneli

Hacim akustiği uygulamalarında yüzeysel olarak faydalanabileceğimiz geniş hacimli ortamlar için tasarlanmış canopy keçe yüzeyli panellerde de diğer paneller gibi farklı tasarımlarda üretimimiz mevcuttur.

akustik keçe seperatör

Akustik Keçe Seperatör – Masa Paneli

Seperatör dünyasına yeni bir ürün olarak giren akustik keçe seperasyon panelleri L Demiri ile masanıza monte edilir. Farklı ebat, kalınlık ve renk seçenekleriyle küçük büyük ortam ayırmaksızın verim alabileceğiniz ürünlerdir.

akustik ahşap çıta keçe panelleri

Akustik Ahşap Çıtalı Keçe Panel

Sesi hem yansıtıcı ve yutucu, dekoratif bir ürün arıyorsanız bu ürün tam size göre tasarlandı. Mdf kalınlığı ve rengi isteğe özel yapılabilir. Arka yüzeyindeki keçe mdf yapısına göre farklılaştırılabilir.

ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanRussianTurkish