Akustik delikli ahşap panel, (perfore panel) yüksek derecede emilim ile akustik işlem elde etmenin en ekonomik yoludur. Çeşitli desenler ve delik çapları ile farklı seviyelerde emilim ve estetik sonuçlar elde edilebilir.

Akustik Delikli Ahşap Panel Modelleri

 

Boyutlar:

Kesintisiz duvarlar ve tavanlar için büyük boyutlu panel versiyonları ve ayrıca görünür, yarı gizli, gizli ve gizli uygulanabilir profillerle monte etmek için farklı versiyonlarda standartlaştırılmış tavan panelleri mevcuttur.

Kurulum sistemleri:

İstenen çevre montaj tipine bağlı olarak farklı kaplamalara sahip farklı plakalar mevcuttur.

Malzemeler ve yüzeyler:

Destek malzemesi her zaman standart veya yanmaz versiyonlarda MDF sunta ahşap panellerdir. Yüzey cilaları ham, melamin, kontrplak, vernikli veya laklı olabilir. İstek üzerine diğer seçenekler.

Paneller, panelin ses emme özelliklerini iyileştirmek için arkaya ve bir seçenek olarak bir akustik örtü içerebilir.

Yankı yansıtıcı bu paneller, mekanlarda yankılanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Kapalı mekanlarda sesleri soğuran bu ürün akustik ses kalite artırımı sağlamaktadır.

Akustik ihtiyaç duyulan mekanlarda tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Ses yutucu ve yansıtıcı özellikte akustik panellerdir. İç yapısında özel bir akustik kumaş bulunmaktadır. Bu keçe kumaş sayesinde sesleri yutar ve yankı problemini giderir. Konferans salonları, sinema salonu, tiyatro salonu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.