Elastomerik kauçuk levha darbe emici, nem önleyici, ısı yalıtım amaçlı kullanılan bir malzemedir. Son derece esnek, kapalı gözenekleri ile kaliteli ısı ve ses yalıtım sunduğu için her türlü tesisat sisteminde, havalandırma kanallarında ve bunun gibi dayanıklılığa ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılarak başarılı sonuçlar elde edilir. Endüstrinin çok fazla alanında kullanılabilir.

Kendinden Yapışkanlı Sünger Modelleri

elastomerik kauçuk köpüğü

Elastomerik Kauçuk Sünger


Isı yalıtım levhaları, hem çeşitli kalınlıklarda hem de dikdörtgen kesitli havalandırma kanallarının flanşları arasındaki mesafelere göre 100 ve 120 cm genişliğinde 7 farklı kalınlık aralığında üretilir.

folyolu kauçuk sünger fiyatları

Folyolu Elastomerik Kauçuk Levha


Yüksek kalitede alüminyum ve polyester laminasyonlu yüzeyi UV ışınları ve dış etkenlere karşı mukavemet sağlar. 100 cm ve 120 cm levha genişliğinde, 7 farklı kalınlık aralığında üretilmektedir.
.

kauçuk sünger fiyatları

Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Köpük


Yüksek mukavemetli takviyeli kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Yapışkan özelliği sayesinde sızdırmazlığa katkıda bulunur ve işçilik hatalarını azaltır.

folyolu elastomerik kauçuk sünger fiyatları

Folyolu Yapışkanlı Elastomerik Kauçuk Sünger


Mukavemetli kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Yüksek kalitede alüminyum ve polyester laminasyonlu yüzeyi sayesinde mukavemet sağlar.

elastomerik kauçuk sünger
elastomerik kauçuk levha