Akustik Tavan Panelleri

Akustik tavan panelleri kumaş kaplı tavan paneli yüzeyi ses emici kumaş ile kaplı içerisinde ses yalıtımın kullanılan cam yünü kullanılan akustik paneldir. Kumaş panellerin genel olarak içeriği aynıdır. Ancak kullanım alanı ve bölgelerinde farklılık olabilmektedir.

Akustik Tavan Panelleri Nelerdir ?

akustik baffle ses yalıtım paneli

Akustik Baffle

Baffle ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda dikey olarak asılabilir.

akustik canopy yüzer tavan panelleri

Canopy Akustik Tavan Paneli

Canopy akustik tavan paneli ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir.

akustik acrux ledli tavan paneli

Acrux Akustik Tavan Paneli

Acrux kullanıcalara farklı tip ve özelliklere sahip aydınlatma armatürleriyle kombine edilmiş, değişken formlu akustik paneller sunabilmek, tasarımsal ve teknik açıdan talep edilen ihtiyaçlarla örtüşen ısmarlama çözümler sağlar.

akustik asma tavan paneli aksa panel

Akustik Asma Tavan Panelleri

Ürün konumlandırması tercihinize göre dizayn edilebilen estetik görünüme sahip akustik asma tavan panelleri iç mekan akustiği iyileştirilmesinde kullanılabilir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir.

Tavan askı aparatı ile tavanda istenildiği gibi konumlandırılabilir. Akustik ses yalıtımı ihtiyacının görüldüğü hacmi fazla olan mekanlarda daha çok tercih edilir. Açık ofis, konferans salonu, amfi, hastane, avm, toplantı salonu vb insan kalabalığının yüksek olduğu ve ses kalitesinin net alınması istenen bölgelerde kullanabilirsiniz.

ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanRussianTurkish