Akustik bölücü paneller, ofis ve hacim akustiği alanlarında gürültü emilimi sağlamak için kullanılan akustik malzemelerdir. Kumaş kaplı paneller ve lamineli akustik cam ile ortam bölücü malzemeler elde edilir.

Akustik Tavan Panelleri Nelerdir ?

 

Akustik Baffle


Baffle ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda dikey olarak asılabilir..

Akustik Baffle


Canopy akustik tavan paneli ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir.

Acrux Akustik Tavan Paneli


Acrux kullanıcalara farklı tip ve özelliklere sahip aydınlatma armatürleriyle kombine edilmiş, değişken formlu akustik paneller sunabilmek, tasarımsal ve teknik açıdan talep edilen ihtiyaçlarla örtüşen ısmarlama çözümler sağlar.

Akustik Asma Tavan Panelleri


Ürün konumlandırması tercihinize göre dizayn edilebilen estetik görünüme sahip akustik asma tavan panelleri iç mekan akustiği iyileştirilmesinde kullanılabilir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir.

Tavan askı aparatı ile tavanda istenildiği gibi konumlandırılabilir. Akustik ses yalıtımı ihtiyacının görüldüğü hacmi fazla olan mekanlarda daha çok tercih edilir. Açık ofis, konferans salonu, amfi, hastane, avm, toplantı salonu vb insan kalabalığının yüksek olduğu ve ses kalitesinin net alınması istenen bölgelerde kullanabilirsiniz.