Stüdyo akustik malzemeleri, kayıt, miksaj ve mastering veya yayın için bir stüdyo veya kontrol odası, akustik orijinal mesajın algısını tehlikeye atabilecek herhangi bir bozulma olmaksızın net ve eksiksiz bir temsilini sağlamalıdır.

Odanızda uygun akustik koşulları elde etmek için ilk yansımaları, arka duvar difüzyonunu ve düşük frekansları kontrol etmelisiniz; bu bir kontrol odası, bir kayıt kabini, bir ev stüdyosu, bir prova odası veya TV veya radyo için bir yayın stüdyosu. .

Aksa Acoustic emici ve difüzör yelpazesi, akustik ortamınızı kontrollü ve etkili bir şekilde nötralize etmenize yardımcı olur.

Teklif Almak için Tıklayınız
” SESLER ARTIK DAHA KALİTELİ “

Stüdyo Akustik Malzemeleri Modelleri

Akustik Difüzör Panel – Ses Yutucu

Odadaki gürültü enerjisini aynı anda kontrol edebilen ve yine de belirli bir ortamda canlı ve parlak bir sesi yönetebilen ve oluşturan dengeli bir ses elde etmek isteyenler için idealdir.

akustik ahşap difüzör panel stüdyo akustik malzemeleri
akustik stüdyo panelleri

Akustik Ahşap Difüzör Panel – Yansıtıcı

Duvarlara veya tavana uygulanan stüdyo akustik malzemeleri, ses açısından kritik alanlarda dikey ve yatay düzlemlerde çoklu yansıma sağlayan iki boyutlu bir difüzyon panelidir.

akustik difüzör panel stüdyo akustik malzemeleri
akustik ahşap difüzör panel ses yalıtımı

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic flexi a50 sünger panelleri, orta ve yüksek ses frekansları için en iyi performans değerlerine sahip ses yalıtım süngeridir.

vicoustic flexi a50 panel sünger
vicoustic flexi a50 panel sünger

Akustik Bass Küpü

Bass Küpü bass seslerini kontrol altına alarak düzenlemeye yarayan 26Fr yoğunluğunda akustik ses yalıtım süngeridir.

akustik bass küpü fiyatları
akustik bass küpü fiyatları

Akustik Basstrap Sünger

30*30*60cm ölçülerindeki bass kırıcı ses yutum süngeri köşe kısımlarda kullanılarak stüdyoda ses kayıt odasında vb alanlarda ses kalitesini dengeler.

akustik basstrap sünger
akustik basstrap sünger

Vico Basstrap Sünger

30*30*50cm ölçülerindeki vico basstap süngerler tamamen hafiftir, kurulumu kolaydır ve stüdyonun köşelerine kolaylıkla sığacak şekilde tasarlanmıştır.

vico basstrap akustik sünger
vico basstrap akustik sünger

Stüdyo Kayıt Odası Ses İzolasyon Malzemeleri

Bariyerli Süngerpan

Yüksek ses kesim kalitesine sahip sıkıştırılmış sünger arası sandviç panel ürünlerinden olan bu malzeme arasına konulan ağır ses bariyeri sayesinde ciddi oranda verim sağlar.

bariyerli süngerpan m2 fiyatları
bariyerli süngerpan m2 fiyatları