Akustik Masa seperatörü ofis, işyeri, toplantı salonları, kütüphane, çağrı merkezi gibi çalışanların ve müşterilerin yoğun olduğu alanlarda bitişik nizam ve ayrık masa sistemlerinde personeller arasındaki seslerin sönümlenmesini sağlayan ürünlerdir. Seperatörler dekoratif ve ses sönümleme özelliği ile ortamların daha ferah ve huzurlu bir hale getirir ve çalışanların performansını arttır. Her iki yüzeyi kumaş kaplı olarak ürettiğimiz akustik seperatörleri aynı zamanda personel notlarının asmak için raptiye kullanmaya olanak sağlar.

akustik masa seperatörü
 • Yüksek Akustik Performans
 • Yangın Dayanımı
 • Temizlenebilir Yüzey
 • Nem Dayanımı
 • Kolay Uygulanabilirlik
Teklif Al Kumaş Renklerini İncele

Akustik Masa Seperatörü Özellikleri

 • Ana Malzeme :95 kg/m3 yoğunlukta akustik camyünü levha.
 • Ebatlar: 600 × 600 mm, 600 × 1200 mm, 600 × 1800 mm, 600 × 2400 mm, 600 × 2700 mm,600 × 3000 mm, 1200 × 1200 mm, 1200 × 1800 mm, 1200 × 2400 mm, 1200 × 2700 mm, 1200 x 3000 mm
 • Kalınlık: 40 mm
 • Kenar Detayı : Alüminyum Çerçeveli ve kumaş kaplama yapılır.
 • Akustik Performans : NRC değeri 0.95 – 1.00 aralığındadır.
 • Yangın Dayanımı : TS EN 13501-1+A1:2013 standardına göre A2 s1 d0 sınıfı.
 • Uygulama Şekli : Vidalama yöntemi ile tutturulur.

Kenar Kumaş Kaplama Akustik Masa Seperatörü

Deneyimli uzman kadromuz ile istediğiniz ölçülerde masa seperatörü ihtiyacınızı en kolay şekilde gidererek sizlere rahatlığı yaşamayı sunuyoruz. Büyük alan ofislerde, çalışmaların daha rahat yapılabilmesini sağlayan ve personellerin işlerinin birbirine karışmasını engelleyen akustik masa seperatörü, daha sağlıklı ve verimli işlerin yapılmasına yardımcı olan ses yalıtım ve akustik düzenleme malzemesidir. Ürün kurulumu ve detayları hakkında bilgi edinmek için çağrı merkezi numaramızı arayabilirsiniz.

.

acoustic table panels

Kenar Profil Detaylı Akustik Masa Seperatörü

Akustik masa seperatörü, masalar arası akustik düzeni ve ses sönümleme sağlayan masa seperatörü ile ses karmaşasından ve yankıdan kurtulabilmek mümkündür. Akustik ve ses yalıtım firması olarak Türkiye’nin her noktasına ulaştırabileceğimiz bu ürünlerin imalatları özenle yapılır ve paketlenip kargolanır. Size özel ölçüler, renk ve modellerde ofis seperatörleri üretmekteyiz.

Çağrı merkezleri ve ofislerde masalar arası bölücü seperatör sistemleri tasarlıyoruz,

Ofis seperasyon sistemleri, seperatör panellerimiz ses emici & soğurucu yalıtım malzemesi ile doldurularak vede renkli akustik kumaşlar ile kaplama yapılarak dikdörtgen pano yada kare düz veya ayaklı seperatörlerdir. Masalar arası seperatörlerimizi ofis, işyeri alışveriş merkezleri ve spor salonları, toplantı salonları, kütüphaneler, çırı merkezileri, fabrikalar gibi ses karmaşasının yoğun olduğu mekanlarda parazit sesleri düzenlemek ve gürültüyü kontrol altına almak için bölücü panel olarak kullanılır. Akustik masa seperatörleri NRC akustik değeri ( ses emilim yutum değeri ) 0.95-1.00 aralığındadır.

Ofis Akustiği İçin İdeal Masa Panelleri

Masa seperatörleri, akustik ekran sistemi, işyerindeki gizliliğinizi korur ve iş arkadaşlarınızın rahatsız edici telefonlarını veya bilgisayar seslerini de dışarıda tutar. Sadece işinize odaklanmanıza değil, aynı zamanda insanların kolayca bir araya gelip bilgi paylaşmasına da yardımcı olur.