Akustik paneller, gürültü spektrumunu azaltmanın modern yoludur. Bu sistemi kullanmak, modern ofislerde çalışma koşullarının ve kalitenin optimizasyonunu sağlar (etkili ses emilimi, bölgeler bölünmesi, görsel olarak çekici iç mekanın gerçekleştirilmesi).

Akustik Paneller Nelerdir ?

Akustik kumaş kaplı paneller, camyünü ve akustik sünger üzerine kumaş kaplanarak imal edilmektedir. Kumaş paneller uygulama yapılan mekanda gürültü seviyesine ulaşmış sesi emerek ısı enerjisine dönüştürür ve ortamdaki sesi keserek daha kaliteli ses dengesi oluşturur. Akustik paneller tavan ve duvar uygulamalarında kullanılabilir. Akustik kumaş kaplı duvar ve tavan panellerinin renk ve model seçenekleri mevcuttur.

Akustik Duvar Panelleri

3D Akustik Kumaş Kaplı Panel


3d akustik kumaş kaplı panelleri akustik projelendirme ve tasarım uygulamalarında tercih edebilirsiniz. İç dolgusu 95 Kg/m3 yoğunluklu camyünü ve akustik sünger ile yapılmaktadır.

Altıgen Akustik Kumaş Kaplı Panel


Altıgen tavan ve duvar paneli, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar. Tavanda yatay olarak bağlantı aparatları ile tavan yüzeylerinden sarkıtılması ile oluşturulur

Akustik Kumaş Kaplı Daire Panel

 


Yüzeyi akustik kumaş ile kaplanarak yapıştırıcı ile istenilen alana yapıştırma işlemi yapılarak montajı gerçekleştirilmektedir. Duvara veya istenirse tavana uygulanan daire panel yankılanmayı engeller

Solo Akustik Duvar Paneli

 


Ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki camyünü levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş kenarları, değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

Orfe Akustik Duvar Paneli

 


Ortam akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı panel tüm duvar ve tavan detaylarında kullanılabilir. En büyük avantajı ürün demonte edildiğinde kolayca yerinden sökülebilir olmasıdır.

Velum Akustik Duvar Paneli

 


Velum akustik duvar paneli, mekan akustiğinin ve ses yansımalarının en kritik olduğu ses kaydı alınan ortamlarda yüksek ses yutumu katsayısına sahip kumaş kaplı akustik panel ürünlerimizdendir.

Akustik Tavan Panelleri

Akustik Baffle Tavan Paneli

 


Akustik baffle tavan paneli ürün serimiz güçlü ses emme performansıyla akustik ve estetik ihtiyacınıza cevaptır. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir.

Acrux Akustik Yüzer Tavan Paneli

 


Kullanıcılara farklı tip ve özelliklere sahip aydınlatma armatürleriyle kombine edilmiş, değişken formlu akustik paneller sunabilmek, tasarımsal ve teknik açıdan talep edilen ihtiyaçlarla örtüşen ısmarlama çözümler sağlamak için üretilen serimizdir.

Canopy Akustik Tavan Paneli

 


Canopy, dengeli bir akustik kontrol ile temiz bir görünüm sunar. Çeşitli boyutlarda, şekillerde ve renklerde mevcuttur. Canopy akustik tavan paneli hafif yapıya sahiptir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

Akustik Bölücü Paneller

Akustik Masa Seperatörü

 


Ofis, işyeri, toplantı salonları, kütüphane, çağrı merkezi gibi çalışanların ve müşterilerin yoğun olduğu alanlarda bitişik nizam ve ayrık masa sistemlerinde personeller arasındaki seslerin sönümlenmesini sağlayan ürünlerdir.

Akustik Paravan

 


Akustik paravan gürültünün yoğun olduğu geniş mekanlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan akustik panel modelidir. Farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

Akustik Ses Yalıtım Panelleri

Akustik panelin ana işlevi, ses yansımasını (eko) ve gürültüyü en aza indirerek akustik rahatlığı iyileştirmektir. Akustik panellerin içinde, sesi etkin bir şekilde emen özel patentli ve sertifikalı malzeme kullanılır.

Akustik panel kaplama malzemeleri; kumaş kaplı duvar panelleri, çok amaçlı salonlar, açık plan ofisler, konferans salonları, stüdyolar ve görüşme odaları gibi alanları işlenebilir ortamlara dönüştürmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Akustik panel ürünleri birbirinden farklı renkte mevcut yüksek kaliteli akustik kumaşlar ile tamamlanmıştır. Üç standart panel versiyonu sunulmaktadır. Akustik kumaş kaplı duvar panelleri ile dekoratif akustik çözümler sunuyoruz. Kumaş paneller mekanlarınızdaki istenmeyen arka plan gürültüsünü emmek, yankıları azaltmak ve odanıza üstün ses kalitesini sunmak için tasarlanmıştır, kumaşla sarılı akustik panellerdir.