Akustik ahşap çıtalı keçe panel ( %65 geri dönüştürülmüş PET Polyester Keçe akustik paneller ) yangına dayanıklı ve akustik özelliklere sahip çevre ve insan dostu malzemelerden üretilmiştir. Akustik paneller hem kamusal alanlarda (örneğin restoranlar, ofisler) hem de konut binalarında kullanılabilir. Duvar, tavan yüzeylerinde dekorasyon malzemesi olarak, hem de mobilya için tasarım öğesi olarak tercih edebilirsiniz.

 

akustik ahşap çıtalı keçe panel fiyatları
Akustik Panel Çıtası

Bireysel ve diğer projeler için, uyum sağlamasını istediğiniz detaylar gerekirse bunun için üretim kapasitemiz yeterli olduğundan sizlere akustik ahşap çıtalı keçe panel modellerimizle ilgili her anlamda yardımcı olabiliriz.

Ahşap ve Keçe Dokusu Bir Arada..

Çok sayıda estetik şekil, kare ve dikdörtgen şeklinde birleştirilebilir. Tüm bu şekiller ayrı ayrı veya kombinasyon halinde kullanılabilir ve farklı bir duvar sanatı ortaya çıkarabilirsiniz.

Panellerin ilginç renkleri ve şekilleri, herhangi bir odanın görünümünü tamamen değiştirecek ve ona sıcaklık, samimiyet, tazelik hissi verecektir.

Özellikle tüm maddeler haricinde ahşap panellerimizin zararlı kimyasallar içermediğinden emin olabilirsiniz.

Sağlığınız ve esenliğiniz, çevre kadar bizim için de çok önemlidir, bu nedenle yüksek kaliteli, sürdürülebilir ürünler tedarik ediyoruz.

RENK SEÇENEKLERİ

Akustik Ahşap Çıtalı Keçe Panel Özellikleri

  • Ham Madde :65 Geri dönüştürülmüş Keçe ve Yüzeyi Doğal Kaplama Mdf
  • Plaka Ölçüsü : 140cm x 300cm – Bu ölçüler kullanılarak istenilen ebatta keçe duvar paneli üretimi yapmaktayız.
  • Kalınlık : 24mm, 30mm (±)
  • Çıta detayları : 27mm Genişlik(±)
  • Renk : Ham renk olarak koyu gri, açık gri ve beyaz bulunmaktadır. Yüzeyi akustik keçe kumaş ile kaplanabilir olduğu için keçe kumaş kaplama linkinden istediğiniz model ve rengi seçebilirsiniz.
  • Uygulama Yöntemi : Sıvı yapıştırıcı kullanarak yapıştırma

akustik ahşap keçeli ses yalıtım paneli fiyatları

acoustic felt wood panels

Hepimiz gürültülü bir ortamda bulunduk, değil mi? Ses etrafta sekerek can sıkıcı bir hale gelebilir, ancak bununla da kalmaz, strese, dikkatin dağılmasına ve hatta baş ağrısına neden olabilir. Bu, kendi evlerimizde bile olabilir.Aksa Felt Panels® ürünlerinin piyasaya sürülmesiyle, ses kalitesini iyileştirebilir ve her iç mekanda şık ve zarif bir his sağlayabiliriz. Bu serinin bir dizi kaplama seçeneği ile seçim yapmakta zorlanacaksınız. Akustik ahşap çıtalı keçe panel, duvar veya tavan kaplamaları gibi birden fazla uygulama için kullanılabilir ve basitliği ve kurulum kolaylığı nedeniyle, alanınızı kısa sürede dönüştürebilirsiniz

ahşap çıtalı keçe panel

akustik ahşap çıtalı duvar paneli

Her birimizin akustiği zayıf olan bir odada bulunmuş olmamız çok olasıdır. Hoş olmayan, rahatsız edici, hatta sinir bozucu, bu da baş ağrısına neden olabilir. Gürültülü koşullarda konsantre olmak, birbirleriyle konuşmak daha zordur ve stresi artırabilir ses yalıtımı bu yüzden gerçekten önemlidir..  Oda akustiğini iyileştirmeye yardımcı olabilecek çeşitli çözümler vardır, ancak en etkili yollardan biri ahşap montajında ​​hızlı, rahat ve kolay akustik panellerdir.

UYGULAMA YÖNTEMİ

 

Akustik panel modellerinden akustik ahşap çıtalı keçe panellerin uygulanması için gerekli olan materyaller vida ve matkaptır. Akustik felt keçe panelin rengine uygun vida tercih etmeniz malzemede oluşabilecek çirkin görüntüyü ortadan kaldıracaktır.

Belirli noktalardan alçıpan yüzeyine, boyanmış veya boyanmamış duvara, ahşap kapıya, tavan yüzeylerine vidalama yöntemini kullanarak kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

siyah vida

akustik ahşap felt panels uygulama

UYGULAMA VE ÜRÜN GALERİSİ

 
× Canlı Destek