Akustik Sünger

Akustik sünger, polieter veya polyester poliüretan köpükten ve ayrıca melamin köpükten yapılmış hafif bir malzemedir . Genellikle, bir kayıt stüdyosunun duvarlarına veya benzeri bir ortamın duvarlarına yerleştirmek için tercih edilir ancak ses emici özellikte olduğu için her alanda kullanıma uygundur.

akustik sünger fiyatları

Yanmaz Akustik Sünger

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı desenli ve desensiz akustik köpüktür.

blank

Basotect Melamin Sünger

Melamin köpüğünden imal edilen akustik süngerler , basotect melamin süngerler termoset polimerden yapılmış esnek, açık hücreli bir köpüktür.

kendinden yapışkanlı akustik ses yalıtım süngeri

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Kendinden yapışkanlı sünger modelleri malzemelerin daha kolay uygulanabilir olması için imal edilen ses yalıtım malzemeleridir.

vicoustic flexi a50 panel sünger

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic flexi a50 sünger panelleri, orta ve yüksek ses frekansları için en iyi performans değerlerine sahip ses yalıtım süngeridir.

akustik bass küpü fiyatları

Akustik Bass Küpü

Bass Küpü bass seslerini kontrol altına alarak düzenlemeye yarayan 26Fr yoğunluğunda akustik ses yalıtım süngeridir.

renkli akustik sünger modelleri

Renkli Akustik Sünger

Renkli akustik süngerler duvar ve tavan kaplamalarında son katman malzemesi olarak kullanılan ses yalıtım malzemeleridir.

akustik basstrap sünger

Akustik Basstrap Sünger

30*30*60cm ölçülerindeki bass kırıcı ses yutum süngeri köşe kısımlarda kullanılarak stüdyoda ses kayıt odasında vb alanlarda ses kalitesini dengeler.

vico basstrap akustik sünger

Vico Basstrap Sünger

30*30*50cm ölçülerindeki vico basstap süngerler tamamen hafiftir, kurulumu kolaydır ve stüdyonun köşelerine kolaylıkla sığacak şekilde tasarlanmıştır.

Akustik Sünger Kaplama Görselleri

Akustik Yalıtım Süngeri Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Ses emilim süngeri olan bu akustik malzemeler yapıştırma işlemi ile uygulaması gerçekleştirilir. Solid bazlı özel yapıştırıcı, bir rulo ile süngerin uygulanacağı duvar yada tavana sürülür. Daha sonra yapıştırıcının sürüldüğü yere sünger uygulanır. Uygulamada kolaylık sağlaması ve daha hızlı işlem sağlamak adına kendinden yapışkanlı modeli kullanılabilir. Kendinden yapışkanlı modellerde uygulama yapmak gayet basittir. Bunun için temiz ve kuru yüzey hazırlanarak malzemenin çift ağ bantlı kısmı istenilen bölgeye preslenerek işlem tamamlanır.

ArabicChinese (Simplified)EnglishGermanRussianTurkish