Linear ahşap paneller hook on sistem borulu ahşap baffle tavan ve duvar panelleri dikkat çekici, masif ve mdf üzeri çeşitli kaplamalardan imal edilmiş akustik malzemelerdir.

Linear ahşap paneller nelerdir ?

 
linear akustik ahşap baffle panel

Linear Akustik Ahşap Baffle Panel

 
linear akustik ahşap hook on tavan paneli

Linear Ahşap Borulu Tavan Paneli

 

Linear Akustik Ahşap Hook On Panel

 
akustik ahşap linear duvar paneli

Linear Akustik Ahşap Duvar Paneli

 

DOĞRUSAL AHŞAP TAVAN VARYASYONLARI

Hepsi kendine özgü özelliklere sahip çok çeşitli ağaç türleri belirtilebilir. Metal ahşap baskı tavan, beş farklı ahşap baskı tasarımında mevcuttur. Hem çıta boyutunda hem de boşlukta özgürlük sayesinde bütçe ve tasarım esnekliği elde edilebilir. Ahşap türlerinde veya kaplamada da çarpıcı varyasyonlar yaratılabilir.

Aksa Akustik doğrusal – linear ahşap panel tavan sistemi, taşıyıcıya kolayca sabitlenmelerini sağlayan önceden sabitlenmiş klipsli ahşap panellerden oluşur. Tamamen benzersiz bir görünüm oluşturmak için çeşitli panel genişlikleri art arda birleştirilebilir. Sistemin kurulumu kolaydır ve plenuma erişim kolaylığı için tamamen sökülebilir.Aksa Acoustic Linear ahşap tavan sistemi, sahada tamamen desteklenen, ölçüye göre yapılmış bir çözümdür. Sistem sahada herhangi bir kesim ayarı gerektirmez, bu da kurulum süresini ve maliyetini önemli ölçüde azaltır. Panel ve boşluk boyutu tamamen özelleştirilebilir olduğundan çok sayıda tasarım mümkündür.
linear ahşap panel

DOĞRUSAL AHŞAP TAVANLARDA AKUSTİK

Linear ahşap paneller, hem ek akustik pedler ile hem de bunlar olmadan yüksek akustik performans sunar. Panel genişliği ve boşluğu ile oynamak, farklı atmosferler ve ortamlar için gerekli akustik performansı sağlayabilir. Paneller isteğe bağlı olarak perfore edilebilir.

AKUSTİK NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?

Zayıf akustik performans sağlığı, iletişimi, güvenliği, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebileceğinden, bir ofis alanı, okul veya kamu binasındaki akustik konfor refahımıza katkıda bulunur. Aksa Akustik Mimarlık yüksek performanslı akustik tavan ürünleri, olağanüstü akustik performans, konfor ve estetik açıdan hoş bir ortam sağlamak için en iyi çözümdür.

linear akustik ahşap panel

AHŞAP TÜRLERİ VE YÜZEYLER

Masif ahşabımız, her biri kendi benzersiz özelliklerine sahip 20 farklı türü aşıyor. Daha sonra ahşabı neme, toza ve kire karşı korumak için yüksek kaliteli vernikle standart olarak bitirilirler. Diğer ağaç türleri istek üzerine temin edilebilir. Standart şeffaf verniğin yanı sıra geniş bir leke ve renk yelpazesi mevcuttur.Bu kaplama linear ahşap panele hoş bir dokunuş katabilir. Kaplama sistemlerimiz, ideal ambiyans ve his yaratmak için 40 kaplamayı aşıyor. Bu paneller daha sonra şeffaf bir cila ile sağlanır, ancak özel bir görünüm gerekirse, özel vernikler, boyama veya boyamalar da mümkündür.Talep üzerine, maç kağıtları veya yanlış eşleştirme sayfaları da mümkündür. Kaplamaların nasıl eşleştiğine bağlı olarak önemli bir tasarım yaratılır.Projeler için özel yüzeyler ve renkler istek üzerine mevcuttur.

ahşap türleri ve yüzeyler