lamine parke fiyatları - mineflo - evde paketleme işi

Asma Tavan Modelleri

metal baffle asma tavan sistemleri

Asma tavan modelleri son dönemde firmalar ve hatta kişisel evler için tercih edilen yapılardan birisi. Oldukça kullanışlı ve özellikle ofisler, iş yerleri, firmalar vb. ortamlarda çokça tercih ediliyor. Betonarme, çelik ve ahşap evlerin hepsine uygulama yapılabiliyor.

Asma tavanlar tavan iskeleti altında kullanılan elektrik sistemleri ve yapılarının gizlenmesi bakımından oldukça kullanışlıdır. Modern tasarımlar, led sistemler ve çokça montajı yapılan aydınlatma ürünlerinin tesisat malzemelerini gizlemek için muhteşem bir sistemdir. Artık oldukça modern yapılarda üretilmekte ve kullanıcıların isteklerine göre birçok farklı modellerde sunulmaktadır.

2023 En Kaliteli Asma Tavan Modelleri

Her sene yeni tasarımlarda ve kalitede asma tavan ürünleri göze çarpıyor. Aksa akustik firması bu kategoride sınırsız seçenekler sunuyor. Onlarca farklı tasarımda kullanıcıların her isteğine uyum sağlayacak asma tavan modelleri üretilmektedir. Bu modellerin birkaçını aşağıdaki fotoğraflardan inceleyebilirsiniz.

Asma tavan uygulaması yaptıracak olan kişilerin kafasını bazı sorular meşgul edebiliyor. Tehlikesi var mı, ücretleri ne kadar, düşer mi, yanar mı, elektrik kaçağı zarar verir mi vb. gibi soruların yanıtlarını hemen verelim.

Asma Tavan Tehlikeli mi?

Asma tavanlar arada bir bağlantı ile monte edildiğinden dolayı, kullanıcılar biraz tehlikeli bulabiliyor ve bu konuda çekinebiliyor. Ancak aksa akustik ürettiği asma tavan modellerini, bu alanda deneyimli uzman kadrosu ile sağlam ve oldukça güvenli bir şekilde montajlıyor. Bu nedenle içiniz ve gönlünüz rahat bir şekilde uygulamayı yaptırabilirsiniz.

akustik asma tavan paneli uygulama
akustik asma tavan paneli uygulama

Bazı montajlama ekipleri, bu alanda verdiği hizmetleri gerektiği kalitede yapmazsa riskler doğar. Düşme, kırılma vb. durumlar yanlış montaj ve uygulama gibi nedenlerden dolayı oluyor. Bu nedenle yaptıracağınız firmayı çok ama çok iyi seçmeniz gerekiyor.

Asma Tavan Kullanışlı mı?

Asma tavan ürünleri son derece kullanışlı hatta bazı durumlarda gereklidir. Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi artık bütün elektrik ürünleri ledlere dönüyor. Oldukça düşük enerji maliyetleri ve göz alıcı tasarımları asma tavanlar ile uyumludur. Betonarme, çelik ve ahşap malzemelere sonradan yapılan bu tarz işlemler görüntü kirliliği oluşturacak ve bazı yapılarda yapımı imkânsız bir hal alacaktır. Bu nedenle asma tavanlar tercih edilmekte ve tam olarak istenilen tasarımlarda modeller uygulanabilmektedir.

Asma Tavan nerede Kullanılır?

Asma tavanların kullanım alanları oldukça geniştir. Şahsi evinizde muhteşem bir ortam oluşturmak isteyebilir veya ofisinizi oldukça güzel bir tasarımla havasını değiştirmek isteyebilirsiniz. Çatısı olan ahşap, betonarme ve çelik gibi her yere uygulaması yapılabilmektedir. Bu nedenle kullanım alanları da oldukça geniştir.

Asma Tavan Fiyatları

Bu durumda keşif yapmadan ve kullanılacak malzemeye karar vermeden ortalama bir fiyat vermek ne yazık ki imkansız. Uygulamanın yapılacağı alanın büyüklüğü, kullanılacak malzemelerin kalitesi ve tercih edilecek asma tavan modeli, fiyatı belirleyen baş faktörlerdir. Bu nedenle öncelikle bu keşifler yapılmalıdır. Aşağıda bazı modelleri sıraladım. İlgili adreslere giderek teklif alabilir ve detaylar için iletişim kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Canlı Destek